Prekių grąžinimo sąlygos

 •  1. PREKIŲ KOKYBĖS GARANTIJA, GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS
  1.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtintomis taisyklėmis (Lietuvos Respublikos vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. įsakymu Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo”).

  1.2. Pirkėjas (vartotojas) turi teisę per 14 dienų nuo pirkimo datos grąžinti arba pakeisti elektroninėje parduotuvėjė VšĮ Minam100 įsigytas prekes, laikantis šiame dokumente nustatytų taisyklių ir atgauti už prekes sumokėtus pinigus. Po minėto laikotarpio prekės nebegrąžinamos ir nebekeičiamos. Pardavėjas neįsipareigoja keisti ar priimti grąžinimui prekes, siunčiamas iš Trečiųjų šalių.

  1.3. Grąžinti arba pakeisti galima tik tas prekes, kurios nebuvo dėvimos ar kitaip naudojamos, nesugadintos ar nepraradusios savo vertės. Prekės turi būti grąžinamos originalioje ar kitoje tvarkingoje pakuotėje, su visomis gautomis komplektinėmis dalimis. Taip pat prekės turi būti grąžinomis su originaliomis, prikabintomis etiketėmis be be jokių požymių, kad buvo nuimtos ar pakartotinai prikabintos.

  1.4. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.

  1.5. Elektroninėje parduotuvėje VšĮ Minam100 siūlomi šortai ir ilgos kelnės su petnešomis yra priskiriami apatiniam trikotažui. Remiantis Lietuvos Respublikos vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. įsakymu Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo” šios prekės yra negrąžinamos.

  1.6. Pirkėjas, norėdamas grąžinti ar pakeisti prekę, turi +370 620 79977 arba elektroniniu paštu info@minam100.lt Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą. Grąžinamas ar keičiamas prekes būtina pristatyti Pardavėjui VšĮ Minam100.

  1.7. Pirkėjui pinigai už grąžintas prekes yra grąžinami per 5 darbo dienas nuo tos dienos, kai prekės yra grąžinamos Pardavėjui.

  1.8. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus tarpusavyje susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.